روی خط خبر

لیست خبرهای وبلاگ آرامش با خدا hosna79

لیست خبرهای وبلاگ آرامش با خدا در صفحه ی 1

نزدیک تر به خدا ... :: آرامش با خدا

من باید فرود آیم ، نباید بنشینم ، سال هاست ، از آن لحظه که پر بر اندامم رویید و از آشیان ، از بام خانه پرواز کردم همچنان می پرم. هرگز ننشسته ام ، و دیگر سری نیز به سوی زمین و به شواد پلید شهرها و بام های کوتاه خانه ها بر نگرداندم ، چشم به زمین ندوختم ، پروازی رو به آسمان ، در راه افلاک و هر لحظه دورتر و بالاتر از زمین و هر لحظه نزدیک تر به خدا !

فقط ممنون :: آرامش با خدا

دوست داران خدا ، برتر شدند ممنون که بودید و نبودم ( :| ) و حمایت کردید اصلا باورم نمیشه وبلاگ برتر شدیم همه چی درست بشه برمیگردم ولی همین  یهویی اومدن خوشحالم کرد بازم ممنون + یک نفر تبریک گفت ولی بازم من خوشحالم :)

دل به خدا بسپار ... :: آرامش با خدا

دل به خدا بسپار که شانه به شانه ات حرکت می کند و مراقب است از هجوم رگبار ناملایمات. دل به خدا بسپار تا آسمان پاک قلبت ستاره باران شود و زمین سبز وجودت گل افشان. دل به خدا بسپار که نمو کند شاخه ی کوچک حقیقت در قلبت و آنگاه سترگ شود و به بلندای کوه ها به پهنای تمامی دشت ها و سرسبزی چمنزارها. دل به خدا بسپار تا در نهایت به مهمانی او روی در ضیافتی بزرگ و باشکوه و جاودان در سرزمین برین. دل به خدا بسپار و تمامی تردیدها را به دور بیفکن...!

عشق ... :: آرامش با خدا

عشق؛ اتفاق نیست که با آمدن و رفتن ها از چشم بیافتد عشق ، تویی ! وجودت که عشق باشد می بخشی تمامِ مهربانیت را حالا اینکه بی حرمتی می کنند با نامِ عشق  حالا اینکه تفاوتِ آغوش و بوسه هایِ عاشقانه را نمی فهمند ، حالا اینکه تو عاشق بوده ای و عاشقی کرده ای و ندیدند ، ... عشق؛ باز هم همان عشق است مثلِ خدا که ما بی مِهر می شویم ... ما فراموشش می کنیم ما نمی بینیم دستانِ نوازشگرش را اما او باز هم خدایی می کند باز هم دلش برایِ خنده هایِ ما تنگ می شود ..

ناامیدی ... :: آرامش با خدا

بعضی لحظه ها که غرق ناامیدی میشی  وقتی فکر میکنی هیچ راهی نیست  و هیچ کاری ازت برنمیاد وقتایی که دلت فقط یه دلخوشی میخواد و یه شادی از ته دل وقتایی که  حس میکنی توان ادامه دادن نداری فقط فقط فراموش نکن که خدا همیشه کنارت بوده و هست که فقط خداست که قدرت مطلقه پس باهاش حرف بزن دردودل کن  خدا حتما کمکت میکنه فقط کاش باور کنیم که خدا تنهامون نذاشته که جواب دعاهامونو میده  که فقط خداست که میتونه آرامش رو به دلهامون برگردونه  نه کسی و چیزی دیگه .

زندگی با خدا :: آرامش با خدا

بیایید با خدا زندگی کنیم  نه اینکه گاهی به او سر بزنیم؛  تا با کسی زندگی نکنی نمی توانی او را بشناسی  وبا او انس بگیری! اگر مدتی شب و روز با کسی زندگی کنی به او انس خواهی گرفت،  اگر با خدا انس پیدا کنی  شدیدا به او علاقمند می شوی، خدا تنها انیسی است که  مانوس خود را هرگز تنها نمی گذارد

دلِ بی مشتری :: آرامش با خدا

دلم را سپردم به بنگاه دنیا وهی اگهی دادم به اینجا و انجا و هر روز برای دلم مشتری امد و رفت و هی این و ان سرسری امد و رفت ولی هیچ کس واقعا اتاق دلم را تماشا نکرد دلم قفل بود کسی قفل قلب مرا وا نکرد یکی گفت : چرا این اتاق پر از دود و آه است! یکی گفت : چه دیوارهایش سیاه است! یکی گفت : چرا نور اینجا کم است؟! و ان دیگری گفت : و انگار هر آجرش فقط از غم و غصه و ماتم است! و رفتند و بعدش دلم ماند بی مشتری و من تازه آن وقت گفتم : خدایا تو قلب مرا می خری؟ و فردای آن روز خدا امد و توی قلبم نشست و در را به...

حال دلم ... :: آرامش با خدا

ای آرامش مطلق! دلم تو را می خواهد ،  همین کنار ، نزدیک نزدیک ، بی ترس فرداها.. دلم می خواهد تنها تو را نفس بکشد دلم تویی را میخواهد که مصفایش کنی من؛ هنوز شبیه خودم هستم پس به حرمت تمام عاشقانه ها حال دلم را خوب کن ... حواست را پرت آرزوهایم کن دیر که جواب می دهی نگران می شوم ،  نگران بی خودی های زندگی... ای گرمترین مأمن مرا چنان در آغوش بگیر که حتی لحظه ها هم جرات گذشتن نکنند.

محتاج نگاه ... :: آرامش با خدا

خدایا فقط تو میدونی  ته دلمون چی میگذره ... فقط تو هستی که  میدونی چه حالی داریم ... فقط تو هستی که  میتونی کمکمون کنی که کم نیاریم ... که بایستیم و باور کنیم توکل و اعتماد به خودت رو ... خدایا لحظه هایی که دلم میگیره نگاهم کن خدایا محتاج نگاه لطفتم الهی و ربی من لی غیرک ...

اخبار از منبع (آرامش با خدا) و این سایت مسئولیت آن را ندارد.

لیست خبرهای وبلاگ آرامش با خدا در صفحه ی 1