روی خط خبر

  • sinadhoo
  • درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سومین کنفرانس بین المللی بهداشت محیط

منبع: sinadhoo
امتیاز: 5 5

درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سومین کنفرانس بین المللی بهداشت محیط از وبلاگ بچه های بهداشت sinadhoo

درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سومین کنفرانس بین المللی بهداشت محیط

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دکتر سینا دوبرادران عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ارائه مقاله خود در سومین کنفرانس بین المللی و بیست و یکمین کنفرانس ملی بهداشت محیط ایران در زنجان خوش درخشید. دکتر غلامرضا خمیسی پور گفت: موضوع این مقاله از دکتر دوبرادران میکروپلاستیک ها نام دارد و پوستر ارائه شده توسط این عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب عنوان برتر در این کنفرانس ملی و بین المللی شد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دکتر سینا دوبرادران عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ارائه مقاله خود در سومین کنفرانس بین المللی و بیست و یکمین کنفرانس ملی بهداشت محیط ایران در زنجان خوش درخشید. دکتر غلامرضا خمیسی پور گفت: موضوع این مقاله از دکتر دوبرادران میکروپلاستیک ها نام دارد و پوستر ارائه شده توسط این عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب عنوان برتر در این کنفرانس ملی و بین المللی شد.+ نوشته شده در شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۸ ساعت 8:29 توسط حسین |

در صورتیکه پست با عنوان درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سومین کنفرانس بین المللی بهداشت محیط دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.

× ×