روی خط خبر

  • shinygirl7
  • دنیای این روزای من - خودت را تعریف كن

منبع: shinygirl7
امتیاز: 5 5

دنیای این روزای من - خودت را تعریف كن از وبلاگ دنياي اين روزاي من shinygirl7

دنیای این روزای من - خودت را تعریف كن

سکوت گاهی از سر بی نیازی است.بی نیاز از اینکه توضیح دهیم برای آنچه که هستیم و آنطور که رفتار میکنیم. بی نیاز از اینکه تلاش کنیم تا تصویر ذهنیِ دیگران را در مورد خودمان "درست" کنیم!بی نیاز از تعریف ها و تخریب ها. بی نیاز از پاسخ ها و پرسش ها!"ما مسئول تصورات ذهنی دیگران در مورد خودمان نیستیم."نیاز به اثبات و دفاع به وجود نخواهد آمد اگر خودمان را بشناسیم و حدودمان را برای خودمان تعریف کرده باشیم. در نهایت آدم ها هیچ گاه قادر به دیدنِ تصویر درستی از ما نیستند و این بخشی از زندگی و روابط است.راحت باشید و نگران تصویر آدمها از خودتان نباشید آنها هیچگاه شما را "نزدیک به آنچه که هستید" نخواهند دید.

خودت را تعریف كنسکوت گاهی از سر بی نیازی است.بی نیاز از اینکه توضیح دهیم برای آنچه که هستیم و آنطور که رفتار میکنیم. بی نیاز از اینکه تلاش کنیم تا تصویر ذهنیِ دیگران را در مورد خودمان "درست" کنیم!بی نیاز از تعریف ها و تخریب ها. بی نیاز از پاسخ ها و پرسش ها!"ما مسئول تصورات ذهنی دیگران در مورد خودمان نیستیم."نیاز به اثبات و دفاع به وجود نخواهد آمد اگر خودمان را بشناسیم و حدودمان را برای خودمان تعریف کرده باشیم. در نهایت آدم ها هیچ گاه قادر به دیدنِ تصویر درستی از ما نیستند و این بخشی از زندگی و روابط است.راحت باشید و نگران تصویر آدمها از خودتان نباشید آنها هیچگاه شما را "نزدیک به آنچه که هستید" نخواهند دید.چهارشنبه هشتم فروردین ۱۳۹۷ • 19:48 • mahdiye •

در صورتیکه پست با عنوان دنیای این روزای من - خودت را تعریف كن دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.