روی خط خبر

  • savadkouhpl
  • به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) برگزار شد. ویژه برنامه دختران کتابخوان؛

منبع: savadkouhpl
امتیاز: 5 5

به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) برگزار شد. ویژه برنامه دختران کتابخوان؛ از وبلاگ اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سوادکوه savadkouhpl

به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) برگزار شد. ویژه برنامه دختران کتابخوان؛

دیدار صمیمانه دختران برتر عضو کتابخانه ی استان با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندرانمدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر، از مشاوران کودک و دختران برتر عضو کتابخانه تقدیر کرد. آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست که با عنوان «دختران کتابخوان» برگزار شد، اظهار داشت: دختران مظهر مهر و محبت و عطوفت هستند و دنیای هر خانواده ای را زیباتر می کنند. 

دیدار صمیمانه دختران برتر عضو کتابخانه ی استان با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندرانمدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر، از مشاوران کودک و دختران برتر عضو کتابخانه تقدیر کرد. آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست که با عنوان «دختران کتابخوان» برگزار شد، اظهار داشت: دختران مظهر مهر و محبت و عطوفت هستند و دنیای هر خانواده ای را زیباتر می کنند.

در صورتیکه پست با عنوان به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) برگزار شد. ویژه برنامه دختران کتابخوان؛ دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.