روی خط خبر

  • sabran1347
  • دفاع مقدس امروز در گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی است

منبع: sabran1347
امتیاز: 5 5

دفاع مقدس امروز در گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی است از وبلاگ نگرشی نو به مسائل اجتماعی sabran1347

دفاع مقدس امروز در گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار دفاع مقدس  حجت السلام  «شیخ حسین کارگر» محقق و از رزمندگان دفاع مقدس در دفاع از رزمندگان پیشکسوتان جهاد و مقاومت و تشریح عملیات کربلای4 و 5 ، با تأکید بر این که در جبهه امروز باید از آرمان های شهدا دفاع کرد، اظهار داشت: دفاع مقدس امروز در پشت خاکریز ها نیست، بلکه در گفتمان سازی انقلاب اسلامی است.  وی با اشاره به این که هدف دشمنان برنامه ریزی جهت خشکانیدن ریشه اسلام و ناکارامد نشان دادن در نظام جمهوری اسلامی است گفت: جبهه امروز رزمندگان و پیشکسوتان، جبهه فرهنگی و گفتمان انقلاب اسلامی است.  کارگر با اشاره به این که در هشت سال دفاع مقدس به تجهیزات و امکانات آموزشی نیاز داشته ایم، افزود: دفاع امروز اطاعت از ولایت فقیه و تقویت جبهه مقاومت است.  وی خاطرنشان کرد: در جهت گفتمان انقلاب، باید با بهره گیری از قرآن سراسر طرح و برنامه برای سعادت بشریت و روایات اهل بیت (ع) همراه با استدلال، به ارشاد ، روشن گری و بصیرت افزای در جامعه پرداخت. حجت السلام کارگر با بیان این که نباید نسبت به انقلاب بی تفاوت باشیم، تصریح کرد: پیشکسوتان جهاد و مقاومت نباید تماشاچی باشند، بلکه لازم است به میدان بیایند و در جبهه امروز باید مدافع ارزش های انقلاب و شهدا باشند.

به گزارش خبرنگار دفاع مقدس حجت السلام «شیخ حسین کارگر» محقق و از رزمندگان دفاع مقدس در دفاع از رزمندگان پیشکسوتان جهاد و مقاومت و تشریح عملیات کربلای4 و 5 ، با تأکید بر این که در جبهه امروز باید از آرمان های شهدا دفاع کرد، اظهار داشت: دفاع مقدس امروز در پشت خاکریز ها نیست، بلکه در گفتمان سازی انقلاب اسلامی است. وی با اشاره به این که هدف دشمنان برنامه ریزی جهت خشکانیدن ریشه اسلام و ناکارامد نشان دادن در نظام جمهوری اسلامی است گفت: جبهه امروز رزمندگان و پیشکسوتان، جبهه فرهنگی و گفتمان انقلاب اسلامی است. کارگر با اشاره به این که در هشت سال دفاع مقدس به تجهیزات و امکانات آموزشی نیاز داشته ایم، افزود: دفاع امروز اطاعت از ولایت فقیه و تقویت جبهه مقاومت است. وی خاطرنشان کرد: در جهت گفتمان انقلاب، باید با بهره گیری از قرآن سراسر طرح و برنامه برای سعادت بشریت و روایات اهل بیت (ع) همراه با استدلال، به ارشاد ، روشن گری و بصیرت افزای در جامعه پرداخت.حجت السلام کارگر با بیان این که نباید نسبت به انقلاب بی تفاوت باشیم، تصریح کرد: پیشکسوتان جهاد و مقاومت نباید تماشاچی باشند، بلکه لازم است به میدان بیایند و در جبهه امروز باید مدافع ارزش های انقلاب و شهدا باشند.

در صورتیکه پست با عنوان دفاع مقدس امروز در گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی است دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.