روی خط خبر

  • sabran1347
  • مساجد دانشگاه تربیت انسان های صالح است

منبع: sabran1347
امتیاز: 5 5

مساجد دانشگاه تربیت انسان های صالح است از وبلاگ نگرشی نو به مسائل اجتماعی sabran1347

مساجد دانشگاه تربیت انسان های صالح است

 مساجد اگر به درستی عمل کنند دیگر شاهد ناهنجاریهای اجتماعی نیز نخواهیم بود و تاثیر مسجد در سطح کلان مسائل کشور است چراکه این محلات هستند که جامعه و کشور را میسازند. حجت الاسلام حسین کارگر از مبلغین کشور (درگفت و گو با یکی از پایگاه تخصصی مسجد و محراب در کشور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: اگر به نکاتی که رهبری در باره مسجد فرمودند اشاره و اهتمام بورزیم و مساجد را در آن مسیر راهبری بکنیم، تاثیرش را نه تنها در محله و یا شهر بلکه در کشور خواهیم دید. وی با بیان اینکه تمام تلاش خودمان را باید بکنیم تا جوانان و نوجوانان دوران طلایی خود را در مسجد بگذرانند افزود: اگر بتوانیم جوانان و نوجوانان را با فرهنگ ایرانی اسلامی واکسینه بکنیم دیگر تهاجم فرهنگی غرب و استکبار بر روی آنها کارساز نخواهد بود. حجت الاسلام کارگر با تاکید بر ظرورتهای مقاومت فرهنگی تصریح کرد: امروز دشمنان خدا با تمام امکانات و ابزارشان بر روی فکر و روح نوجوانان به عنوان سازندگان فردا و بانوان به عنوان مادران در حال فعالیت هستند و ما هم باید در مقابل فرهنگ خودمان را تبلیغ بکنیم که همان فرهنگ برگرفته از قرآن و اهل بیت (ع) است. این کارشناس مذهبی در پایان اضافه کرد: همان گونه که بنیان گذار انقلاب اسلامی هم در بیانی پایه و اساس جامعه را فرهنگ خواندند در حال حاضر هم اگر بتوانینم در مساجد فرهنگ ایرانی اسلامی را به نحو احسنت تبلیغ بکنیم شاهد پیشرفت های عظیمی نیز در شاهد پیشرفت های عظیمی نیز در بحث مسائل اجتماعی و اخلاقی کشور خواهیم بود .

مساجد اگر به درستی عمل کنند دیگر شاهد ناهنجاریهای اجتماعی نیز نخواهیم بود و تاثیر مسجد در سطح کلان مسائل کشور است چراکه این محلات هستند که جامعه و کشور را میسازند.حجت الاسلام حسین کارگر از مبلغین کشور (درگفت و گو با یکی از پایگاه تخصصی مسجد و محراب در کشور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: اگر به نکاتی که رهبری در باره مسجد فرمودند اشاره و اهتمام بورزیم و مساجد را در آن مسیر راهبری بکنیم، تاثیرش را نه تنها در محله و یا شهر بلکه در کشور خواهیم دید. وی با بیان اینکه تمام تلاش خودمان را باید بکنیم تا جوانان و نوجوانان دوران طلایی خود را در مسجد بگذرانند افزود: اگر بتوانیم جوانان و نوجوانان را با فرهنگ ایرانی اسلامی واکسینه بکنیم دیگر تهاجم فرهنگی غرب و استکبار بر روی آنها کارساز نخواهد بود. حجت الاسلام کارگر با تاکید بر ظرورتهای مقاومت فرهنگی تصریح کرد: امروز دشمنان خدا با تمام امکانات و ابزارشان بر روی فکر و روح نوجوانان به عنوان سازندگان فردا و بانوان به عنوان مادران در حال فعالیت هستند و ما هم باید در مقابل فرهنگ خودمان را تبلیغ بکنیم که همان فرهنگ برگرفته از قرآن و اهل بیت (ع) است. این کارشناس مذهبی در پایان اضافه کرد: همان گونه که بنیان گذار انقلاب اسلامی هم در بیانی پایه و اساس جامعه را فرهنگ خواندند در حال حاضر هم اگر بتوانینم در مساجد فرهنگ ایرانی اسلامی را به نحو احسنت تبلیغ بکنیم شاهد پیشرفت های عظیمی نیز در شاهد پیشرفت های عظیمی نیز در بحث مسائل اجتماعی و اخلاقی کشور خواهیم بود .

در صورتیکه پست با عنوان مساجد دانشگاه تربیت انسان های صالح است دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.