روی خط خبر

  • rooshangari
  • فاروق ایزدی‌نیا به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شد

منبع: rooshangari
امتیاز: 5 5

فاروق ایزدی‌نیا به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شد از وبلاگ Rah haye rooshan bini rooshangari

فاروق ایزدی‌نیا به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شد

فاروق ایزدی نیا محقق و مترجم باورمند به آئین بهایی در دادگاه انقلاب به ۱۰ سال حبس محکوم شد. آقای ایزدی نیا صرفا به دلیل بهایی بودن تاکنون ۴ بار زندانی و یکبار نیز حکم اعدام داشت که حکم اعدام به حبس طولانی مدت تبدیل شده بود. بنابر این گزارش فاروق ایزدی نیا از شهروندان بهایی ساکن تهران است که در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ده سال حبس محکوم شده است.اتهامات این شهروند بهایی «تشکیل و اداره گروه غیرقانونی بهایی به قصد برهم زدن امنیت ملی» عنوان شده است.

فاروق ایزدی نیا محقق و مترجم باورمند به آئین بهایی در دادگاه انقلاب به ۱۰ سال حبس محکوم شد. آقای ایزدی نیا صرفا به دلیل بهایی بودن تاکنون ۴ بار زندانی و یکبار نیز حکم اعدام داشت که حکم اعدام به حبس طولانی مدت تبدیل شده بود.بنابر این گزارش فاروق ایزدی نیا از شهروندان بهایی ساکن تهران است که در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ده سال حبس محکوم شده است.اتهامات این شهروند بهایی «تشکیل و اداره گروه غیرقانونی بهایی به قصد برهم زدن امنیت ملی» عنوان شده است.

در صورتیکه پست با عنوان فاروق ایزدی‌نیا به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شد دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.