روی خط خبر

  • rooshangari
  • منزل تورج امینی، پژوهشگر و محقق تاریخ به دلیل بهایی بودن مورد تفتیش نیروهای امنیتی قرار گرفت

منبع: rooshangari
امتیاز: 5 5

منزل تورج امینی، پژوهشگر و محقق تاریخ به دلیل بهایی بودن مورد تفتیش نیروهای امنیتی قرار گرفت از وبلاگ Rah haye rooshan bini rooshangari

منزل تورج امینی، پژوهشگر و محقق تاریخ به دلیل بهایی بودن مورد تفتیش نیروهای امنیتی قرار گرفت

به گفته یک منبع مطلع، ماموران امنیتی صبح روز دوشنبه چهاردهم مردادماه ۹۸ با مراجعه به منزل این شهروند بهایی واقع در مهرشهر کرج، پس از تفتیش منزل، کلیه لوازم شخصی، کتاب های آکادمیک، و یادداشت های پژوهشی مربوط به ایشان را ضبط کردند. ماموران امنیتی پس از تفتیش و ضبط لوازم شخصی این شهرروند بهایی به ایشان گفتند به زودی جهت پاره ای از توضیحات به اداره ی اطلاعات کرج اظهار خواهند شد. آقای تورج امینی پیشتر در تاریخ اسفند ۱۳۹۶ نیز بازداشت شده بود. طی روزهای اخیر روح الله زیبایی و ابوالفضل انصاری با وجود بیماری شدید جسمی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.

به گفته یک منبع مطلع، ماموران امنیتی صبح روز دوشنبه چهاردهم مردادماه ۹۸ با مراجعه به منزل این شهروند بهایی واقع در مهرشهر کرج، پس از تفتیش منزل، کلیه لوازم شخصی، کتاب های آکادمیک، و یادداشت های پژوهشی مربوط به ایشان را ضبط کردند.ماموران امنیتی پس از تفتیش و ضبط لوازم شخصی این شهرروند بهایی به ایشان گفتند به زودی جهت پاره ای از توضیحات به اداره ی اطلاعات کرج اظهار خواهند شد. آقای تورج امینی پیشتر در تاریخ اسفند ۱۳۹۶ نیز بازداشت شده بود.طی روزهای اخیر روح الله زیبایی و ابوالفضل انصاری با وجود بیماری شدید جسمی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.

در صورتیکه پست با عنوان منزل تورج امینی، پژوهشگر و محقق تاریخ به دلیل بهایی بودن مورد تفتیش نیروهای امنیتی قرار گرفت دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.