روی خط خبر

  • ronaghtolid00
  • در رشته خود جزء افراد برتر باشید و مهارتهای مرتبط با شغل مورد نظر را کسب نمایید.

منبع: ronaghtolid00
امتیاز: 5 5

در رشته خود جزء افراد برتر باشید و مهارتهای مرتبط با شغل مورد نظر را کسب نمایید. از وبلاگ رونق تولید ronaghtolid00

در رشته خود جزء افراد برتر باشید و مهارتهای مرتبط با شغل مورد نظر را کسب نمایید.

امروزه شاهد این هستیم که تعداد بسیار زیادی از متقاضیان کار دارای سطحی عمومی از مهارتها هستند. اغلب آنها به تازگی فارغ التحصیل شده و دارای مهارتهای پایین یا نهایتا متوسط  می باشند. یکی از مواردی که برای کارفرما بسیار اهمیت دارد استخدام افرادی است که دارای مهارتهای خاص تری باشند. دقت کنید که این موضوع با تجربه کاری فرق دارد. چون اغلب گمان می کنند که کارفرمایان فقط به دنبال استخدام افراد با تجربه کاری هستند. باید بگویم خیر اگر شما دارای مهارتهایی بالاتر از سطح متوسط و بهتر از بقیه متقاضیان باشید این می تواند جایگزین تجربه کاری شود و مورد توجه کارفرما قرار گیرد.

امروزه شاهد این هستیم که تعداد بسیار زیادی از متقاضیان کار دارای سطحی عمومی از مهارتها هستند. اغلب آنها به تازگی فارغ التحصیل شده و دارای مهارتهای پایین یا نهایتا متوسط می باشند. یکی از مواردی که برای کارفرما بسیار اهمیت دارد استخدام افرادی است که دارای مهارتهای خاص تری باشند. دقت کنید که این موضوع با تجربه کاری فرق دارد. چون اغلب گمان می کنند که کارفرمایان فقط به دنبال استخدام افراد با تجربه کاری هستند. باید بگویم خیر اگر شما دارای مهارتهایی بالاتر از سطح متوسط و بهتر از بقیه متقاضیان باشید این می تواند جایگزین تجربه کاری شود و مورد توجه کارفرما قرار گیرد.موضوعات مرتبط: ایجاد شغلبرچسب ها: کسب , مهارت , شغلی

در صورتیکه پست با عنوان در رشته خود جزء افراد برتر باشید و مهارتهای مرتبط با شغل مورد نظر را کسب نمایید. دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.