روی خط خبر

منبع: ronaghtolid00
امتیاز: 5 5

مهارتی مناسب کسب کنید. از وبلاگ رونق تولید ronaghtolid00

مهارتی مناسب کسب کنید.

بسیاری از جویندگان کار اصولا تحصیلاتی در راستای علایق خود نداشته اند و اکنون بعد از سالها تحصیل در یک رشته اشتباه و نادرست انتظار دارند شغلی مناسب بیابند. دانستن این نکته ضروری است که اگر در رشته مناسبی تحصیل نکرده باشید و رشته ای که در آن تحصیل کرده اید مورد علاقه شما نبوده است نباید انتظار اتفاقی خارق العاده در زمینه اشتغال باشید. بنابراین قبل از هر چیزی مهم است که مهارتی مرتبط با علایق خود داشته باشید.  

مهارتی مناسب کسب کنید.بسیاری از جویندگان کار اصولا تحصیلاتی در راستای علایق خود نداشته اند و اکنون بعد از سالها تحصیل در یک رشته اشتباه و نادرست انتظار دارند شغلی مناسب بیابند. دانستن این نکته ضروری است که اگر در رشته مناسبی تحصیل نکرده باشید و رشته ای که در آن تحصیل کرده اید مورد علاقه شما نبوده است نباید انتظار اتفاقی خارق العاده در زمینه اشتغال باشید. بنابراین قبل از هر چیزی مهم است که مهارتی مرتبط با علایق خود داشته باشید.موضوعات مرتبط: ایجاد شغلبرچسب ها: کسب , مهارت , پیشرفت , شغلی.: Weblog Themes By Bia2skin :.

در صورتیکه پست با عنوان مهارتی مناسب کسب کنید. دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.