روی خط خبر

  • rahpoyanabadeh
  • مسجد شیخ لطف‌الله :: کانون فرهنگی رهپویان آباده

منبع: rahpoyanabadeh
امتیاز: 5 5

مسجد شیخ لطف‌الله :: کانون فرهنگی رهپویان آباده از وبلاگ کانون فرهنگی رهپویان آباده rahpoyanabadeh

مسجد شیخ لطف‌الله :: کانون فرهنگی رهپویان آباده

مسجد شیخ لطف الله یکی از مسجدهای تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان، در ضلع شرقی میدان نقش جهان، اصفهان است. میدان نقش جهان است که در دوران صفوی ساخته شده است. این مسجد شاهکاری از معماری و کاشی کاری قرن یازدهم هجری است که توسط استاد محمدرضا اصفهانی از معماران نامدار آن دوره ساخته شده است.

کانون فرهنگی رهپویان آبادهکانون فرهنگی رهپویان قرآن و عترت مسجد امام موسی بن جعفر آبادهکانون فرهنگی رهپویان قرآن و عترت مسجد امام موسی بن جعفر آباده کانون فرهنگی رهپویان قرآن و عترت مسجد امام موسی بن جعفر آباده بایگانیخلاصه آمارآخرین مطالبپیوندهای روزانهپیوندهاکلمات کلیدیمهاجرت یهودی هاقدسفلسطینعزالدین قسامخرید زمین یهودی هاتسنیمالکوثرالقدس عاصمه فلسططینمجلس شورای اسلامیسیدمحمدحسین دانارحیم زارعانتخابات مجلسانتخاباتاخبار آبادهآبادهظریفدونالد ترامبالمناروبلاگ نویسیوبلاگبلاگ بیانپربیننده ترین مطالبمحبوب ترین مطالبمطالب پربحث ترآخرین نظراتسه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۲۲ ب.ظمسجد شیخ لطف الله یکی از مسجدهای تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان، در ضلع شرقی میدان نقش جهان، اصفهان است. میدان نقش جهان است که در دوران صفوی ساخته شده است. این مسجد شاهکاری از معماری و کاشی کاری قرن یازدهم هجری است که توسط استاد محمدرضا اصفهانی از معماران نامدار آن دوره ساخته شده است.۰۰۹۸/۰۲/۲۴سـجــا د حکیمینظرات (۰)هیچ نظری هنوز ثبت نشده استارسال نظرارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیانثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.ساخت وبلاگ در بلاگبیان، رسانه متخصصان و اهل قلم

در صورتیکه پست با عنوان مسجد شیخ لطف‌الله :: کانون فرهنگی رهپویان آباده دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.