روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

منبع: philosophy1
امتیاز: 5 5

فلسفه - ظرفیت از وبلاگ فلسفه philosophy1

فلسفه - ظرفیت

ظرفیت👥
انسان موجودی است که می تواند ظرفیت خود را تغییر دهد.اگر انسان ظرفیت نداشته باشد تمام دنیا را که هم داشته باشد، نداشتنش بهتر است.
ظرفیت انسان با فهم افزایش پیدا میکند.و فهم آدمی همواره با درد آدمی همراه است.
✅انسان هایی که بیشتر می فهمند بیشتر درد میکشند.
✅انسان های فهیم از درد ها لذت میبرند چون دردها به ظرفیتشان اضافه می کنند.
لذت بردن از درد همان لذت بردن از زندگی است.
بدبخت بودن با فقیر بودن بسیار متفاوت است.
بدبخت کسی است که ثروتش از ظرفیتش بیشتر باشد.
اما فقیر کسی است که ثروت ندارد.انسان های فقیر معمولا ظرفیتشان بیشتر از مال اندکشان است. انسان ثروتمند بی ظرفیت همیشه در اندوه هست و اگر تغییر کوچکی در مالش ایجاد شود انقلابی در اعصابش شکل می گیرد و به هم می ریزد گوئی که دنیا بر سرش خراب شده است. در واقع این انسان از خود نفهمش زجر می کشد.
انسان فقیری که ظرفیتش یا همان فهمش بیشتر از مال و ثروتش است از فقر زجر می کشد اما زجر از خودکجا و زجر از فقر کجا!
♦️انسانی که در نفهمی از خود زجر می کشد برای تسکین به فهم نیاز دارد.
اما انسانی که در فهم از فقر زجر می کشد برای تسکین به ثروت نیاز دارد.
دوای ثروتمند بی ظرفیت در درون خود اوست مثلا فرض کنید در جیب چپش قرصی است که اگر بخورد آرام میشود اما این انسان بدبخت فراموش کرده که جیب دارد.
♦️انسانی که در فهم از فقر زجر می کشد می داند که برای آرام شدن باید به ثروت برسد و چون فهم دارد تا آنجا که می تواند برای تسکین خود تلاش می کند و امید او به آینده بخشی عظیمی از درد او را کاهش می دهد🌑
.
فهم بهترین ثروت است💫

.

در این وبلاگ با سخنان ناب اندیشمندان بزرگ و آثار انها اشنا میشویدظرفیت👥انسان موجودی است که می تواند ظرفیت خود را تغییر دهد.اگر انسان ظرفیت نداشته باشد تمام دنیا را که هم داشته باشد، نداشتنش بهتر است.ظرفیت انسان با فهم افزایش پیدا میکند.و فهم آدمی همواره با درد آدمی همراه است.✅انسان هایی که بیشتر می فهمند بیشتر درد میکشند.✅انسان های فهیم از درد ها لذت میبرند چون دردها به ظرفیتشان اضافه می کنند. لذت بردن از درد همان لذت بردن از زندگی است.بدبخت بودن با فقیر بودن بسیار متفاوت است.بدبخت کسی است که ثروتش از ظرفیتش بیشتر باشد. اما فقیر کسی است که ثروت ندارد.انسان های فقیر معمولا ظرفیتشان بیشتر از مال اندکشان است. انسان ثروتمند بی ظرفیت همیشه در اندوه هست و اگر تغییر کوچکی در مالش ایجاد شود انقلابی در اعصابش شکل می گیرد و به هم می ریزد گوئی که دنیا بر سرش خراب شده است. در واقع این انسان از خود نفهمش زجر می کشد.انسان فقیری که ظرفیتش یا همان فهمش بیشتر از مال و ثروتش است از فقر زجر می کشد اما زجر از خودکجا و زجر از فقر کجا!♦️انسانی که در نفهمی از خود زجر می کشد برای تسکین به فهم نیاز دارد.اما انسانی که در فهم از فقر زجر می کشد برای تسکین به ثروت نیاز دارد.دوای ثروتمند بی ظرفیت در درون خود اوست مثلا فرض کنید در جیب چپش قرصی است که اگر بخورد آرام میشود اما این انسان بدبخت فراموش کرده که جیب دارد.♦️انسانی که در فهم از فقر زجر می کشد می داند که برای آرام شدن باید به ثروت برسد و چون فهم دارد تا آنجا که می تواند برای تسکین خود تلاش می کند و امید او به آینده بخشی عظیمی از درد او را کاهش می دهد🌑.فهم بهترین ثروت است💫.برچسب ها: ظرفیت انسان, بهترین ثروت, فهم و فقر, فقر همراه فهم+ نوشته شده در شنبه سوم شهریور ۱۳۹۷ ساعت 12:55 توسط آزاد بختیاری | نوشته های پیشینآرشیو موضوعیBLOGFA.COM

در صورتیکه پست با عنوان فلسفه - ظرفیت دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.