روی خط خبر

  • onlinecity
  • تست رایگان شخصیت شناسی و هوش هیجانی! :: آنلاین سیتی

منبع: onlinecity
امتیاز: 5 5

تست رایگان شخصیت شناسی و هوش هیجانی! :: آنلاین سیتی از وبلاگ آنلاین سیتی onlinecity

تست رایگان شخصیت شناسی و هوش هیجانی! :: آنلاین سیتی

بنیادکودک در آستانه ی نوروز96،  در کمپین "منِ نو" با همکاری تلنت یاب به گونه ای دیگر از دانش آموزان با استعداد نیازمند حمایت می کند. کمپینِ منِ نو، در آستانه ی سال جدید فرصتی را برای نو کردن افکار برای ساختن زندگی بهتر مهیا کرده است.  این تحول در #منِ _نو با شناخت ویژگی های شخصیتی و آشنایی با توان مندی های خودمان آغاز می شود و می تواند به یک کار نیک جمعی برای دانش آموزان با استعداد نیازمند بیانجامد. با شرکت در این کمپین از 15 اسفند 95 تا 15 فروردین 96 و با شناخت بیشتر خودتان، می توانید برای تحول و موفقیت بیشتر در سال جدید برنامه ریزی بهتری داشته باشید. ادامه مطلب

بنیادکودک در آستانه ی نوروز96،  در کمپین "منِ نو" با همکاری تلنت یاب به گونه ای دیگر از دانش آموزان با استعداد نیازمند حمایت می کند. کمپینِ منِ نو، در آستانه ی سال جدید فرصتی را برای نو کردن افکار برای ساختن زندگی بهتر مهیا کرده است.این تحول در #منِ _نو با شناخت ویژگی های شخصیتی و آشنایی با توان مندی های خودمان آغاز می شود و می تواند به یک کار نیک جمعی برای دانش آموزان با استعداد نیازمند بیانجامد.با شرکت در این کمپین از 15 اسفند 95 تا 15 فروردین 96 و با شناخت بیشتر خودتان، می توانید برای تحول و موفقیت بیشتر در سال جدید برنامه ریزی بهتری داشته باشید.  با استفاده از تست شخصیت شناسی MBTI و هوش هیجانی یا احساسی می توانید به میزانی که این ابزار و نتایج آن برای تان مفید بوده است، با واریز هر مبلغی به حساب بنیادکودک از دانش آموزان با استعداد نیازمند حمایت کنید و دوستان تان را نیز به این کمپین دعوت کنید.به این ترتیب در آستانه نوروز، هم سال نو را به شکلی جدید به دیگران تبریک گفته اید و هم نوروز را برای دانش آموزان بورسیه بنیادکودک، رنگین تر کرده اید.برای شرکت در این حرکت اجتماعی پس از ورود به صفحه اینترنتی کمپین به آدرس https://talentyab.com/maneno/index.php، دو تست روان شناسی معتبر در زمینه شناخت شخصیت و هوش احساسی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.هدف این تست ها شناخت بیشتر خود و توانمندیهایمان است.در مدت زمان اجرای کمپین، این تست ها رایگان عرضه می شوند و در ازای آن از مخاطبان درخواست می شود تا پس از استفاده، به هر میزان که نتایج این تست ها رضایت خاطرشان را جلب کرده و تمایل داشتند، از طریق درگاه بنیاد کودک به دانش آموزان با استعداد نیازمند کمک کنند.در #من_نو افراد ضمن کمک به موفقیت بیشتر خود در سال آینده، با انتشار پیام کمپین، به فراگیر شدنِ آن در آستانه سال جدید کمک می کنند و سفیرانِ مهربانی و آگاهی نیز خواهند بود. به این ترتیب #من_نو تبریکِ متفاوت سال نو خواهد بود.گفتنی است در سال گذشته این حرکت اجتماعی برای اولین بار اتفاق افتاد و حدود 110میلیون ریال کمک شد و به بیش از 650 هزار نفر اطلاع رسانی شد.بنیادکودک همواره به این می اندیشد که هیچ دانش آموز با استعدادی نباید به دلیل مشکلات مالی از تحصیل و تلاش باز نماند.

در صورتیکه پست با عنوان تست رایگان شخصیت شناسی و هوش هیجانی! :: آنلاین سیتی دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.

× ×