روی خط خبر

  • mortezadaneshmand
  • کشکول کودک و نوجوان - مراسلات من و پدر علامه ام بخش اول، سفر به مریخ

منبع: mortezadaneshmand
امتیاز: 5 5

کشکول کودک و نوجوان - مراسلات من و پدر علامه ام بخش اول، سفر به مریخ از وبلاگ کشکول کودک و نوجوان mortezadaneshmand

کشکول کودک و نوجوان - مراسلات من و پدر علامه ام بخش اول، سفر به مریخ

باسمه تعالی شانه العزیز و السلام علی جمیع الحاضرین و الحاضرات فی غرفه کشکول الاطفال و الشباب.  بخش جدید، فی الکشکول تحت عنوان⬇مراسلات من و پدر علامه ام(درباره شناسنامه انسان و جهان و کلی مطالب ارزنده دیگر...)   الدیباچه:   صاحب این سطور-غفرالله له و لوالدیه و لجمیع المومنین و المومنات-پیش از تاسیس کشکول اطفال و شباب، چند صباحی از عنفوان شباب خویش را در دانشگاه آزاد مریخ، در رشته کشکولوژی، تحصیل می نمود.

باسمه تعالی شانه العزیزو السلام علی جمیع الحاضرین و الحاضرات فی غرفه کشکول الاطفال و الشباب. بخش جدید، فی الکشکول تحت عنوان⬇مراسلات من و پدر علامه ام(درباره شناسنامه انسان و جهان و کلی مطالب ارزنده دیگر...)الدیباچه:صاحب این سطور-غفرالله له و لوالدیه و لجمیع المومنین و المومنات-پیش از تاسیس کشکول اطفال و شباب، چند صباحی از عنفوان شباب خویش را در دانشگاه آزاد مریخ، در رشته کشکولوژی، تحصیل می نمود.گاه از جانب رسانه های آن ور آبی و غیره و غیره و لاغیر، شبهاتی برایش پیش می آمد که راه پیش و پس بر وی می بست چنان که این نیمچه ایمانی را که نداشت نزدیک بود از دست بدهد،خوشبختانه عجالتا خیلی زود جنبید و به خود آمد و به داد خویش رسید. از خوف آن که مبادا پس از فراغت از تحصیل و مراجعت به کره خاکی، رشحاتی از ویروسات آن شبهات به دیگر نقاط و دیگر حضرات، سرایت کند بخشی از آن شبهات را از طریق ابزار جدیده مانند ایمیل و جی میل و غیره و غیره و لاغیر، برای والد محترم که جامع معقول و منقول بود ارسال می نمود.از آنجا که آن والد نیکو سیرت، علاوه بر جامعیت در علوم عقلی و نقلی و قدیمه و جدیده و غیره و غیره و غیر ذلک، در فن فخیم شعر هم دستی داشت، پسر وی که دست پرورده خوان نعمت آن عزیزوار بود و ایضا سر سوزن ذوقی داشت، دست به دست هم دادند تا سوالها و شبهات را برای والد گرام، ارسال و از محضر ایشان جواب بگیرد تا مفید افتد مر دانش آموزان و دانشجویان مریخی را و البته دانش آموختگان زمینی را ایضا. توصیه ما به همه کشکولیان، لاسیما برخی از ایشان، آن است که همه پیشنهادها، پسنهادها و انتقادهای گرانمایه و ارزنده خود را در ما فی الضمیر نگاه داشته و ابدا به فکر ارسال آنها به متولی کشکول اطفال و شباب بر نیایند، چون ایشان، بر این باور صائبند که هر چه می تراوشند بی استثنا بی عیب و نقص است و کسی را یارای آن نباشد که اندک خدشه ای به آن وارد نماید. بعد از این مقدمه ابن خلدونی برویم سراغ اصل مطلب. به لطف حضرت ساقی، حکایت همچنان باقی...مرتضی دانشمند @kashkoolkoodak

در صورتیکه پست با عنوان کشکول کودک و نوجوان - مراسلات من و پدر علامه ام بخش اول، سفر به مریخ دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.