روی خط خبر

منبع: mobincabin
امتیاز: 5 5

مهمترین شیوه ساخت کانکس از وبلاگ کانکس mobincabin

مهمترین شیوه ساخت کانکس

مراحل ساخت کانکسبرای ساخت کانکس ها ( اتاقک های پبش ساخته ) ابتدا باید نوع و موارد مصرف آن مشخص شود تا مواد اولیه متناسب با شرایط انتخاب شود . کانکس ها انواع گوناگونی مانند نگهبانی ، سردخانه ای ، اداری ، باشگاهی ، ویلایی ، بیمارستانی ، فروشگاهی ، کاروانی یا متحرک ، نظامی ، انباری آزمایشگاهی و …. دارند . متراژ و تعداد طبقات کانکس را معلوم کرده تا اگر مثلا کانکس بیشتر از ۶ متر و یا دو طبقه باشد شاسی قوی و با کیفیت برای آن تعبیه شود همچنین قلاب های سقف نیز با ضخامت بالا و تعداد زیاد خریداری شود . بدنه کانکس نیز باید از بین ورق آلومینیومی ، آهنی ، فایبرکلاس و پی وی سی انتخاب شود .گروه صنعتی مبین کانتین با ارائه خدمات زیر نیز همراه شما خواهد بود:خرید کانتینرقیمت کانتینشیوه های خاص ساخت کانکسکانکس ها قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسانی دارند و برای عبور از مسیر های دشوار بسیار مناسب اند همچنین به دلیل سبک بودن وزن آن و مقاومت بسیار بالا ، ضد زلزله می باشند . مواد به کار رفته در ساخت آن ها قابل بازیافت می باشد و پس از استفاده می توان کانکس را به شخص دیگر فروخت .

برای ساخت کانکس ها ( اتاقک های پبش ساخته ) ابتدا باید نوع و موارد مصرف آن مشخص شود تا مواد اولیه متناسب با شرایط انتخاب شود . کانکس ها انواع گوناگونی مانند نگهبانی ، سردخانه ای ، اداری ، باشگاهی ، ویلایی ، بیمارستانی ، فروشگاهی ، کاروانی یا متحرک ، نظامی ، انباری آزمایشگاهی و …. دارند . متراژ و تعداد طبقات کانکس را معلوم کرده تا اگر مثلا کانکس بیشتر از ۶ متر و یا دو طبقه باشد شاسی قوی و با کیفیت برای آن تعبیه شود همچنین قلاب های سقف نیز با ضخامت بالا و تعداد زیاد خریداری شود . بدنه کانکس نیز باید از بین ورق آلومینیومی ، آهنی ، فایبرکلاس و پی وی سی انتخاب شود .گروه صنعتی مبین کانتین با ارائه خدمات زیر نیز همراه شما خواهد بود:خرید کانتینرقیمت کانتینکانکس ها قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسانی دارند و برای عبور از مسیر های دشوار بسیار مناسب اند همچنین به دلیل سبک بودن وزن آن و مقاومت بسیار بالا ، ضد زلزله می باشند . مواد به کار رفته در ساخت آن ها قابل بازیافت می باشد و پس از استفاده می توان کانکس را به شخص دیگر فروخت .

در صورتیکه پست با عنوان مهمترین شیوه ساخت کانکس دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.