روی خط خبر

منبع: mobincabin
امتیاز: 5 5

ساخت آلاچیق از وبلاگ کانکس mobincabin

ساخت آلاچیق

نمونه آلاچیقهمانطور که برای شما پیشتر توضیح داده ایم گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان برترین گروه سازه های از پیش ساخته در ایران در زمینه های بسیار زیاد فعالیت میکند.اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی دیگر از این سازه ها را میتوان آلاچیق ها دانست و شما میتوانید در ادامه این مطلب با برخی از مهمترین نمونه آلاچیق و همچنین سازه های دیواری همراه باشید.گروه صنعتی مبین کانتین افتخار دارد که به ارائه خدمات مختلفی باشد که در زیر برخی از این خدمات را خواهید دید:خرید کانتینرخرید کانکسبهترین نمونه آلاچیقآلاچیق یا کلاه فرنگی یا تارَم سازه ای چوبی یا فلزی است که در گوشه باغ ها، پارک ها یا باغچه ها قرار داده می شود و به عنوان سرپناهی برای نشستن در هوای باز استفاده می شود. این سازه ها معمولاً دارای گنبد هستند و اطرافشان باز است.نام فارسی این سازه تارم است که در متون قدیمی بیشتر به صورت طارم نوشته شده است ولی امروزه واژه آلاچیق که واژه ای ترکمنی است رواج بیشتری دارد.در غرب آلاچیق ها بیشتر سده نوزدهم در باغ های افراد ثروتمند دیده می شد و معمولاً در پیرامون آن ها گل کاری انجام می شد. امروزه آلاچیق های چوبی پیش ساخته را می توان از فروشگاه های وسایل باغچه خریداری کرد و در حیاط خانه قرار داد.

همانطور که برای شما پیشتر توضیح داده ایم گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان برترین گروه سازه های از پیش ساخته در ایران در زمینه های بسیار زیاد فعالیت میکند.اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی دیگر از این سازه ها را میتوان آلاچیق ها دانست و شما میتوانید در ادامه این مطلب با برخی از مهمترین نمونه آلاچیق و همچنین سازه های دیواری همراه باشید.گروه صنعتی مبین کانتین افتخار دارد که به ارائه خدمات مختلفی باشد که در زیر برخی از این خدمات را خواهید دید:خرید کانتینرخرید کانکسآلاچیق یا کلاه فرنگی یا تارَم سازه ای چوبی یا فلزی است که در گوشه باغ ها، پارک ها یا باغچه ها قرار داده می شود و به عنوان سرپناهی برای نشستن در هوای باز استفاده می شود. این سازه ها معمولاً دارای گنبد هستند و اطرافشان باز است.نام فارسی این سازه تارم است که در متون قدیمی بیشتر به صورت طارم نوشته شده است ولی امروزه واژه آلاچیق که واژه ای ترکمنی است رواج بیشتری دارد.در غرب آلاچیق ها بیشتر سده نوزدهم در باغ های افراد ثروتمند دیده می شد و معمولاً در پیرامون آن ها گل کاری انجام می شد. امروزه آلاچیق های چوبی پیش ساخته را می توان از فروشگاه های وسایل باغچه خریداری کرد و در حیاط خانه قرار داد.

در صورتیکه پست با عنوان ساخت آلاچیق دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.