روی خط خبر

  • irfarabi
  • کارگزاری فارابی - معافیت تحریمی ۸ کشور برای خرید نفت از ایران

منبع: irfarabi
امتیاز: 5 5

کارگزاری فارابی - معافیت تحریمی ۸ کشور برای خرید نفت از ایران از وبلاگ کارگزاری فارابی irfarabi

کارگزاری فارابی - معافیت تحریمی ۸ کشور برای خرید نفت از ایران

معافیت تحریمی ۸ کشور برای خرید نفت از ایران ادامه می یابد:پیشتر در ارتباط با تحریم نفت ایران مطلبی را بیان نمودیم. حال مقامات آمریکا در خصوص معافیت های تحریم نفت ایران بیان میکنند:

به نقل از اسپوتنیک؛ آمریکا احتمالا برای ۸ کشور اجازه بدهد که کماکان نفت از ایران خریداری کنند. آمریکا پیش از این به این هشت کشور معافیت تحریمی داده بود. دولت آمریکا روز سه شنبه اشاره کرد که معافیت تحریمی احتمالا حتی بعد از شش ماه تمدید خواهد شد. البته گفته شده بود که این معافیت تحریمی، در پایان به قطع کامل خرید نفت از ایران منجر خواهد شد.براساس این گزارش، هند و آمریکا هم در مورد مسائل معافیت تحریمی در نشستی که بین وزیر امورخارجه هند و وزیر امورخارجه آمریکا در واشنگتن برگزار شد بحث و گفت وگو کردند. این گفت وگوها همچنین درباره چگونگی مواجهه با تروریسم و نیز همکاری هایی در مورد افغانستان و ونزوئلا هم بود.پیش از این مقامات هندی اعلام کردند که معافیت تحریمی برای خرید نفت ایران علی رغم موضع سختی که آمریکا در پیش گرفته احتمالا ادامه خواهد یافت.خبرگذاری فارسلینک مطلب: https://kargozari.org/2019/03/15/13971224po1/

در صورتیکه پست با عنوان کارگزاری فارابی - معافیت تحریمی ۸ کشور برای خرید نفت از ایران دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.