روی خط خبر

  • irfarabi
  • کارگزاری فارابی - گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به 22 اسفند 1397

منبع: irfarabi
امتیاز: 5 5

کارگزاری فارابی - گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به 22 اسفند 1397 از وبلاگ کارگزاری فارابی irfarabi

کارگزاری فارابی - گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به 22 اسفند 1397

"چراغ سبز شاخص به سهامداران"آغاز هفته با جو مثبت و معاملات کم حجم کلید خورد. گرایش بازار به سمت نمادهای  خاص از گروه های مختلف بود، وبملت، آپ و رتکو از جمله نمادهایی که مورد توجه سهامداران نیز بوده است. روز بعد نیز با ادامه تحرکات مثبت معاملات مثبتی را با گرایش به گروه فلزات اساسی آغاز کرد. گروه خودرو و محصولات غذایی معاملات مثبتی را تجربه کردند.

روز بعد با بهبود معاملات، شاخص کل را با رشد 2900 واحدی به کانال 167 هزار واحدی رساند. اکثر نمادها معاملات مثبتی را شروع کردند و گروه محصولات شیمیایی، غذایی، قند و شکر و فرآورده های نفتی همسو با کلیت بازار معاملات مثبتی را شروع کردند.روز بعد با وجود رشد شاخص عقب نشینی نماد های بزرگ را شاهد بودیم و گروه خودرویی نیز معاملات مثبتی را اغاز کرد.و همچنین خبر عرضه اولیه سه شرکت، تامین سرمایه نوین (# تنوین)، بیمه معلم (#ومعلم) و نیروگاه زاگرس کوثر (#بزاگرس) دردقایق پایانی سال 97 به گوش سهامداران رسید.در آخرین روزکاری این هفته با رشد نسبتا خوب معاملات شاخص را وارد کانال 169 هزار واحدی کرد. اکثر گروه ها معاملات متعادلی را آغاز کردند.در عرضه اولیه #تنوین با مشارکت حدود 360 هزار نفر به هر کد تعداد 1999 سهم با قیمت 2200 تخصیص یافت.روز شنبه نیز# ومعلم و روز یکشنبه # بزاگرس عرضه خواهد شد.لینک مطلب: https://kargozari.org/2019/03/14/13971223po2/

در صورتیکه پست با عنوان کارگزاری فارابی - گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به 22 اسفند 1397 دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.