روی خط خبر

  • goodday
  • علت مرگ حمید هوشنگی روزنامه‌نگار قدیمی چه بود ؟ :: یه روز خوب میاد
 درخواست حذف مطلب

منبع: goodday
امتیاز: 5 5

علت مرگ حمید هوشنگی روزنامه‌نگار قدیمی چه بود ؟ :: یه روز خوب میاد از وبلاگ یه روز خوب میاد goodday

علت مرگ حمید هوشنگی روزنامه‌نگار قدیمی چه بود ؟ :: یه روز خوب میاد

حمید هوشنگی روزنامه نگار قدیمی در گذشت . زنده یاد هوشنگی کار خبر را از سال ۱۳۵۲ در رادیو تلویزیون ملی ایران آغاز کرد ، وی که دانش آموخته رشته روزنامه نگاری بود با استفاده از تجارب کار و تحصیل در غرب توانست نقش موثری در تحولات سال های ابتدای انقلاب در ایرنا ایفا کند.

ادامه مطلب


ادامه مطلب

حمید هوشنگی روزنامه نگار قدیمی در گذشت . زنده یاد هوشنگی کار خبر را از سال ۱۳۵۲ در رادیو تلویزیون ملی ایران آغاز کرد ، وی که دانش آموخته رشته روزنامه نگاری بود با استفاده از تجارب کار و تحصیل در غرب توانست نقش موثری در تحولات سال های ابتدای انقلاب در ایرنا ایفا کند.ادامه مطلبنتایج وب علت مرگ حمید هوشنگی روزنامه نگار قدیمی چه بود ؟ - مجله ... ۱۷ ساعت پیش - حمید هوشنگی روزنامه نگار قدیمی در گذشت . زنده یاد هوشنگی کار خبر را از سال ۱۳۵۲ در رادیو تلویزیون ملی ایران آغاز کرد ، وی که دانش آموخته رشته ... تصاویر بیشتر برای علت مرگ حمید هوشنگی روزنامه نگار قدیمی چه بود ؟گزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d

در صورتیکه پست با عنوان علت مرگ حمید هوشنگی روزنامه‌نگار قدیمی چه بود ؟ :: یه روز خوب میاد دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.