روی خط خبر

  • goodday
  • تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد :: یه روز خوب میاد
 درخواست حذف مطلب

منبع: goodday
امتیاز: 5 5

تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد :: یه روز خوب میاد از وبلاگ یه روز خوب میاد goodday

تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد :: یه روز خوب میاد

برترین ها: در پی تصویب و ابلاغ اصلاحیه قانون منع تصدی اشتغال بازنشسته ها در مجلس و جدی شدن خداحافظی برخی مدیران ورزشی با پست های خود، شایعاتی در این باره شنیده شده است که نهادهای بین المللی نسبت به این موضوع حساس شده و به آن ورود کرده اند، در همین راستا روابط عمومی فدراسیون فوتبال ارسال نامه به وزارت ورزش و نهادهای دیگر برای ماندن اعضای این فدراسیون در سمت خود را رد کرد. 

این مهدی تاجِ بمان؛ نامه زد تا نرود!

ادامه مطلب


ادامه مطلب

برترین ها: در پی تصویب و ابلاغ اصلاحیه قانون منع تصدی اشتغال بازنشسته ها در مجلس و جدی شدن خداحافظی برخی مدیران ورزشی با پست های خود، شایعاتی در این باره شنیده شده است که نهادهای بین المللی نسبت به این موضوع حساس شده و به آن ورود کرده اند، در همین راستا روابط عمومی فدراسیون فوتبال ارسال نامه به وزارت ورزش و نهادهای دیگر برای ماندن اعضای این فدراسیون در سمت خود را رد کرد. این مهدی تاجِ بمان؛ نامه زد تا نرود!ادامه مطلبنتایج وب تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد ۱۵ ساعت پیش - تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد. در پی تصویب و ابلاغ اصلاحیه قانون منع تصدی اشتغال بازنشسته ها در مجلس و جدی شدن خداحافظی ... تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد | رکنا ۸ ساعت پیش - رکنا: در پی تصویب و ابلاغ اصلاحیه قانون منع تصدی اشتغال بازنشسته ها در مجلس و جدی شدن خداحافظی برخی مدیران ورزشی با پست های خود، ... تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد - هارپی نیوز ... ۱ روز پیش - تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد. در پی تصویب و ابلاغ اصلاحیه قانون منع تصدی اشتغال بازنشسته ها در مجلس و جدی شدن خداحافظی ... تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد - اخبار ... ۱۴ ساعت پیش - در همین راستا روابط عمومی فدراسیون فوتبال ارسال نامه به وزارت ورزش و نهادهای دیگر برای ماندن اعضای این فدراسیون در سمت خود را رد کرد. و در پی ... تصاویر بیشتر برای تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شدگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d

در صورتیکه پست با عنوان تعلیق فدراسیون فوتبال ایران؟ فعلا تکذیب شد :: یه روز خوب میاد دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.