روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

منبع: goodday
امتیاز: 5 5

نگارش دهم - درس دوم از وبلاگ یه روز خوب میاد goodday

نگارش دهم - درس دوم

نگارش دهم - درس دوم - عینک ذهنی و نگاه طنز

موضوع: خواب

خواب بسیار خوشمزه و شیرین است .ولی طمع ندارد؛بسیارسنگین است ولی وزن ندارد.واحد اندازه گیری خواب تعداد لگد مادر است،که باعث کبودی پا،سر،کمرودست می شود.چگالی خواب به تعداد بطری اب بستگی داردکه مادر عزیزمان ساعت شش صبح روی سرمان،خالی می کند.
دشمن خونی خواب قهوه،چای و نسکافه است و دوستان صمیمی ان،بالشت،پتووتشک است،که همه نقش مهمی در دیدن کابوس و رویا دارند.برای از بین بردن وزن خواب از قهوه استفاده کنید.سعی کنید در ساعت مشخصی از خواب بیدارشوید؛اگرساعت مناسبی نخوابید از هلو،تبدیل به لولو می شوید.
دیدن چهره اول صبح که شبیه دیوسپید است،اصلا خوشایند نیست و قطعا سکته قلبی و فلج شدن را برای بیننده در اثر دیدن چهره خواب الودشما،در ساعت شش صبح ،در پی خواهد داشت.

نویسنده: الهه غانمی

دانلود انشا، موضوع انشا، انشاء، زنگ انشا، چه بنویسیم، چگونه انشا بنویسم، نوشتن انشا- www.enshay.blog.ir


ادامه مطلب

نگارش دهم - درس دوم - عینک ذهنی و نگاه طنزموضوع: خوابخواب بسیار خوشمزه و شیرین است .ولی طمع ندارد؛بسیارسنگین است ولی وزن ندارد.واحد اندازه گیری خواب تعداد لگد مادر است،که باعث کبودی پا،سر،کمرودست می شود.چگالی خواب به تعداد بطری اب بستگی داردکه مادر عزیزمان ساعت شش صبح روی سرمان،خالی می کند.دشمن خونی خواب قهوه،چای و نسکافه است و دوستان صمیمی ان،بالشت،پتووتشک است،که همه نقش مهمی در دیدن کابوس و رویا دارند.برای از بین بردن وزن خواب از قهوه استفاده کنید.سعی کنید در ساعت مشخصی از خواب بیدارشوید؛اگرساعت مناسبی نخوابید از هلو،تبدیل به لولو می شوید.دیدن چهره اول صبح که شبیه دیوسپید است،اصلا خوشایند نیست و قطعا سکته قلبی و فلج شدن را برای بیننده در اثر دیدن چهره خواب الودشما،در ساعت شش صبح ،در پی خواهد داشت.نویسنده: الهه غانمینتایج وب نگارش دهم - درس دوم - عینک ذهنی و نگاه طنز با موضوع خواب :: ... نگارش دهم - درس دوم - عینک ذهنی و نگاه طنز موضوع: خواب خواب بسیار خوشمزه و شیرین است .ولی طمع ندارد؛بسیارسنگین است ولی وزن ندارد.واحد اندازه گیری خواب تعداد ... نگارش دهم درس دوم - نوشته ذهنی با موضوع محبت :: نمونه انشاء با ... نگارش دهم درس دوم نوشته ذهنی با موضوع محبت محبت کردن را هرکسی می تواند انجام دهد بر همه مجاز ... موضوع انشا، انشاء، زنگ انشا، چه بنویسیم، چگونه انشا بنویسم، دانلود ... و سفیدی هایی که با یک فوت کردن و یک نگاه می گذرند را به خوشبختی و کمی به خودت ... ذهنى با موضوع زمستان · نگارش دهم - درس دوم - عینک ذهنی و نگاه طنز با موضوع خواب. نگارش دهم درس دوم - عینک نوشتن :: نمونه انشاء با موضوعات ... ۱۴ مرداد ۱۳۷۶ - عینک نوشتن نگارش دهم درس دوم موضوع: طمع بیایید ابتدا به معنای لغوی کلمه طمع ... موضوع انشا، انشاء، زنگ انشا، چه بنویسیم، چگونه انشا بنویسم، دانلود ... همه مان در جمعیم ؛ اما قلب هایمان، ذهن هایمان وحتی روح هایمان فرسنگ ها از این جمع دور است . ... یخ های سرد چشمه ها و چهره زیبای زمین میکشد و همه را از خواب بیدار میکند . تصاویر بیشتر برای نگارش دهم - درس دوم - عینک ذهنی و نگاه طنز با موضوع خوابگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d

در صورتیکه پست با عنوان نگارش دهم - درس دوم دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.