روی خط خبر

  • fd77sh
  • ✓خاطره هام⁦ - سلامتی من که خواهر تو" خونه"ندارم.

منبع: fd77sh
امتیاز: 5 5

✓خاطره هام⁦ - سلامتی من که خواهر تو" خونه"ندارم. از وبلاگ ✓خاطره هام⁦ fd77sh

✓خاطره هام⁦ - سلامتی من که خواهر تو" خونه"ندارم.

⬅️به سلامتی منی که چون خواهر ندارمبه همه دوستام میگم آجی. . . ⬅️منی که خواهری ندارم که عشقمو به لاک ناخن درک کنه⬅️عشقمو به رنگ صورتی درک کنه⬅️عشقمو به کفش و لباسای عروسکی درک کنه⬅️عشقمو به عروسک و پاستیل درک کنه⬅️عشقمو به موی بلند درک کنه⬅️عشقمو به تل مو و گوشواره درک کنه⬅️منی که توی خونه فقط بوی لاک منه که بقیه رو کلافه میکنه⬅️منی که وقتی دلم میگیره تو آینه با خودم حرف میزنم😕⬅️منی که وقتی اشکم رو گونه هامه خواهر ندارم اشکمو پاک کنه و بخندونتم😭⬅️منی که کسیو ندارم که باهاش رازهای خواهرونه داشته باشم👭⬅️منی که واسه شیطنتام حامی و پشتیبان ندارم⬅️منی که حتی دعوای دو خواهرو که میبینم بغض میکنم😢آره . . .به سلامتی من !!!

سلامتی من که خواهر تو" خونه"ندارم.⬅️به سلامتی منی که چون خواهر ندارمبه همه دوستام میگم آجی. . .⬅️منی که خواهری ندارم که عشقمو به لاک ناخن درک کنه⬅️عشقمو به رنگ صورتی درک کنه⬅️عشقمو به کفش و لباسای عروسکی درک کنه⬅️عشقمو به عروسک و پاستیل درک کنه⬅️عشقمو به موی بلند درک کنه⬅️عشقمو به تل مو و گوشواره درک کنه⬅️منی که توی خونه فقط بوی لاک منه که بقیه رو کلافه میکنه⬅️منی که وقتی دلم میگیره تو آینه با خودم حرف میزنم😕⬅️منی که وقتی اشکم رو گونه هامه خواهر ندارم اشکمو پاک کنه و بخندونتم😭⬅️منی که کسیو ندارم که باهاش رازهای خواهرونه داشته باشم👭⬅️منی که واسه شیطنتام حامی و پشتیبان ندارم⬅️منی که حتی دعوای دو خواهرو که میبینم بغض میکنم😢آره . . .به سلامتی من !!!برچسب ها: همیشه دلم یه خواهر بزرگتر میخواست [ سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ ] [ 2:5 AM ] [ D i n a ][ ]

در صورتیکه پست با عنوان ✓خاطره هام⁦ - سلامتی من که خواهر تو" خونه"ندارم. دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.