روی خط خبر

  • farsilogy
  • فارسیلوژی راه اندازی شد :: فارسیلوژی

منبع: farsilogy
امتیاز: 5 5

فارسیلوژی راه اندازی شد :: فارسیلوژی از وبلاگ فارسیلوژی farsilogy

فارسیلوژی راه اندازی شد :: فارسیلوژی

فارسیولوژی ترکیبی جالب از ادبیات فارسی و تکنولوژی یا همان فناوری اطلاعات است . هدف ما از ایجاد این وبلاگ دراختیار قرار دادن اطلاعات رشته های ادبیات فارسی و مهندسی کامپیوتر و زیر رشته های آن یعنی : فناوری اطلاعات ، نرم افزار و سخت افزار است. اما تنها برای این دورشته نیست ... بلکه ما همه رشته ها را دربر میگیریم و اخبار مهم مروبوط به دانشجویان و نیازمندی های آنها را در این بلاگ به صورت کاملا رایگان دراختیارشان قرار میدهیم .  پس ما را در ادامه همراهی کنید.

فارسیولوژی ترکیبی جالب از ادبیات فارسی و تکنولوژی یا همان فناوری اطلاعات است . هدف ما از ایجاد این وبلاگ دراختیار قرار دادن اطلاعات رشته های ادبیات فارسی و مهندسی کامپیوتر و زیر رشته های آن یعنی : فناوری اطلاعات ، نرم افزار و سخت افزار است. اما تنها برای این دورشته نیست ... بلکه ما همه رشته ها را دربر میگیریم و اخبار مهم مروبوط به دانشجویان و نیازمندی های آنها را در این بلاگ به صورت کاملا رایگان دراختیارشان قرار میدهیم . پس ما را در ادامه همراهی کنید.

برچسب ها:

در صورتیکه پست با عنوان فارسیلوژی راه اندازی شد :: فارسیلوژی دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.