روی خط خبر

منبع: faribasadri
امتیاز: 5 5

مهارت گفتگو از وبلاگ گنجور سخن faribasadri

مهارت گفتگو

مهارت بیان مهارت در گفتگو به شما در کشف حقایق و اتخاذ و تصمیم گیری درست درباره مردم کمک می کند. ما انسانها در هر شغل، منسب و تحصیلات و در هر جایگاه اجتماعی و فردی نیاز داریم پسندیده، زیبا و آشکار صحبت کنیم . و هر کدام از ما با قرارگرفتن در هر شرایط و در مقابل افراد مختلف طرز بیان و نحوه سخن گفتنمان متفاوت است. وقتی بدانیم در هر شرایطی و با افراد مختلف چگونه گفتگو کنیم و چه نوع کلمات و روش گفتاری را پیش بگیریم مطمئن باشید که معجزه می کند و کلام ما عصای معجزه گر ما خواهد شد.  

مجری صحنه، گوینده، صداپیشه، مدرس فن بیان، اجرا، گویندگی و آیین سخنوری مهارت بیان مهارت در گفتگو به شما در کشف حقایق و اتخاذ و تصمیم گیری درست درباره مردم کمک می کند. ما انسانها در هر شغل، منسب و تحصیلات و در هر جایگاه اجتماعی و فردی نیاز داریم پسندیده، زیبا و آشکار صحبت کنیم . و هر کدام از ما با قرارگرفتن در هر شرایط و در مقابل افراد مختلف طرز بیان و نحوه سخن گفتنمان متفاوت است. وقتی بدانیم در هر شرایطی و با افراد مختلف چگونه گفتگو کنیم و چه نوع کلمات و روش گفتاری را پیش بگیریم مطمئن باشید که معجزه می کند و کلام ما عصای معجزه گر ما خواهد شد. برچسب ها: فن_بیان, فن, سخن, اصول بیان, تکنیک_بیان+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت 12:58 توسط فریبا صدری | مجله سخنوری " گنجور سخن " در راستای خوب سخن گفتن و سخن خوب گفتن با صوتی زیبا و بیانی دلنشین و کلامی شیوا برای دوستداران به هنر صوت و بیان ایجاد شده است.فریبا صدری پیوندهای روزانهنوشته های پیشینBLOGFA.COM

در صورتیکه پست با عنوان مهارت گفتگو دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.