روی خط خبر

  • faribasadri
  • چرا داشتن فن بیان خوب مهم است؟

منبع: faribasadri
امتیاز: 5 5

چرا داشتن فن بیان خوب مهم است؟ از وبلاگ گنجور سخن faribasadri

چرا داشتن فن بیان خوب مهم است؟

ما انسانها در هر شغل، منسب، تحصیلات و در هر جایگاه اجتماعی و فردی در جامعه نیاز داریم پسندیده ، زیبا و واضح صحبت کنیم.هر کدام از ما با قرار گرفتن در هر شرایط و در مقابل افراد مختلف طرز بیان و نحوه سخن گفتنمان متفاوت است. در خانه و خانواده ی خود به گونه ای سخن می گوییم و در محل کار خود با همکاران و ارباب رجوع ها به گونه ای دیگر صحبت می کنیم. در یک جمله، به تعداد افرادی که در اطرافمان هستند و به نحوی که با آنها در ارتباط هستیم، راه برای برقراری ارتباط و صحبت کردن وجود دارد.

افرادی که فن بیان خوبی دارند از این موضوع به نحو احسنت استفاده کرده و قادرند تأثیر مثبتی بر دیگران گذاشته و در خانواده و جامعه به عنوان افراد جذاب و قابل احترام و موثر شناخته شوند. افرادی که با بیان معجزه گر و کلام موثر خود در دل و قلب مخاطب نفوذ کرده و از جایگاه ویژه ی اجتماعی و فردی برخوردارند. بیاییم با بیانی گرم، سخنی شیوا و کلامی نیکو بر قلب ها نفوذ کنیم و اثری ماندگار از سخن خود در روح و جان آدمی به یادگار بگذاریم.#فریبا_صدری حافظ سخن بگوی که بر صفحه جهان این نقش ماند از قلمت یادگار عمر (حافظ شیرازی)

در صورتیکه پست با عنوان چرا داشتن فن بیان خوب مهم است؟ دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.