روی خط خبر

  • elimovies
  • دانلود انیمیشن 2019 wonder park پارک عجایب

منبع: elimovies
امتیاز: 5 5

دانلود انیمیشن 2019 wonder park پارک عجایب از وبلاگ الی موویز-دانلود فیلم و سریال elimovies

دانلود انیمیشن 2019 wonder park پارک عجایب

Wonder Park انیمیشنی ماجراجویانه محصول 2019 است که توسط Paramount Animation تولید شده است. کارگردانی Wonder Park بر عهده Dylan Brown بوده است. این انیمیشن در قالب دو بعدی و سه بعدی منتشر شده است و نظرات مختلفی را از منتقدان دریافت کرده است. ژون بیلی، دختری مشتاق با قوه خیال پردازی بالا، و مادرش داستان Wonderland را پدید می اورند. پارک جادویی ای که توسط گروهی از حیوانانت اداره می شود: بومر، خرس آبی بزرگی که به مهمانان خوش آمد می گوید؛ گرتا، کرگدنی وحشی، گاس و کوپر، برادر های سگ آبی؛ استیو، جوجه تیغی ای که مدیریت حفاظت از پارک را بر عهده دارد؛ و پینات لیدر پارک.بعد از گذشت زمان؛ بیلی مریض می شود که به جایی در برای درمان فرستاده می شود. ژون از Wonderland به تدریج کناره گیری می کند و نقشه های پارک را به خاطر ناراحتی اش می سوزاند. کمی بعد؛ خانوم بیلی، ژون را به کمپ ریاضی می فرستد اما بعد از تفسیر اشتباه یادداشتی از پدرش، ژون از دوستش بانکی برای ایجاد حواس پرتی کمک می گیرد و به خانه باز ممی گردد؛ اما به جای خانه ویرانه های Wonderland را پیدا می کند. پارک اکنون به علت وجود ابری که تاریکی نامیده می شود طوفانی شده است؛ ژون و حیوانات برای تعمیر مکانیسم پارک تلاش می کنند اما توسط شامپانزه های زامبی مورد حمله قرار می گیرند. در شلوغی، ژون از حیوانات جا می شود و خود را در جایی که Zero-G نامیده می شود می یابد.

انیمیشنی ماجراجویانه محصول 2019 است که توسط Paramount Animation تولید شده است. کارگردانی Wonder Park بر عهده Dylan Brown بوده است. این انیمیشن در قالب دو بعدی و سه بعدی منتشر شده است و نظرات مختلفی را از منتقدان دریافت کرده است. ژون بیلی، دختری مشتاق با قوه خیال پردازی بالا، و مادرش داستان Wonderland را پدید می اورند. پارک جادویی ای که توسط گروهی از حیوانانت اداره می شود: بومر، خرس آبی بزرگی که به مهمانان خوش آمد می گوید؛ گرتا، کرگدنی وحشی، گاس و کوپر، برادر های سگ آبی؛ استیو، جوجه تیغی ای که مدیریت حفاظت از پارک را بر عهده دارد؛ و پینات لیدر پارک.بعد از گذشت زمان؛ بیلی مریض می شود که به جایی در برای درمان فرستاده می شود. ژون از Wonderland به تدریج کناره گیری می کند و نقشه های پارک را به خاطر ناراحتی اش می سوزاند. کمی بعد؛ خانوم بیلی، ژون را به کمپ ریاضی می فرستد اما بعد از تفسیر اشتباه یادداشتی از پدرش، ژون از دوستش بانکی برای ایجاد حواس پرتی کمک می گیرد و به خانه باز ممی گردد؛ اما به جای خانه ویرانه های Wonderland را پیدا می کند. پارک اکنون به علت وجود ابری که تاریکی نامیده می شود طوفانی شده است؛ ژون و حیوانات برای تعمیر مکانیسم پارک تلاش می کنند اما توسط شامپانزه های زامبی مورد حمله قرار می گیرند. در شلوغی، ژون از حیوانات جا می شود و خود را در جایی که Zero-G نامیده می شود می یابد.تصاویری از انیمیشن 2019 Wonder Park لیست دانلوددانلود با کیفیت 720دانلود با کیفیت 1080دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس انگلیسی حجم فایل: 800 و 1650 مگابایت

در صورتیکه پست با عنوان دانلود انیمیشن 2019 wonder park پارک عجایب دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.

× ×