روی خط خبر

  • ehyagareasr
  • احــیــاگـــر عـــصـــر - دیوار مهربانی چیست و چرا به وجود آمده است

منبع: ehyagareasr
امتیاز: 5 5

احــیــاگـــر عـــصـــر - دیوار مهربانی چیست و چرا به وجود آمده است از وبلاگ احــیــاگـــر عـــصـــر ehyagareasr

احــیــاگـــر عـــصـــر - دیوار مهربانی چیست و چرا به وجود آمده است

دیوار مهربانی به مکان هایی در سطح شهرها گفته می شود که مردم می توانند وسایلی (خصوصاً لباس) را که به آن ها نیاز ندارند، در آنجا قرار بدهند تا افراد نیازمند از آن ها استفاده کنند. شعار این مکان ها در ایران عبارت بود از «نیاز داری، بردار. نیاز نداری، بگذار».با توجه به این که این نوع فعالیت ها بدون هیچ گونه سازماندهی نه تنها هدف اصلی خود را از دست میدهند بلکه تبدیل به ابزاری می شود که برخی از سود جویان استفاده های نادرستی از آن می کنند از دیگر مشکلات دیوار مهربانی می توان به قرار گرفتن لوازم اهدا شده در معرض تخریب اشاره کرد که موجب شده چند جوان خلاق ایرانی وب سایت دیوار مهربانی را راه اندازی کنند. نحوه ی کار کرد دیوار مهربانی مجازی همانند دیوار مهربانی حقیقی دایر شده در شهرها می باشد با این تفاوت که کاربران باید لوازم و کالای اهدائی خود را در آن ثبت کنند و لباس ها در دست اهدا کننده می مانند تا کسی آنها را درخواست کند و از شخص اهدا کننده دریافت کنند.    

دیوار مهربانی به مکان هایی در سطح شهرها گفته می شود که مردم می توانند وسایلی (خصوصاً لباس) را که به آن ها نیاز ندارند، در آنجا قرار بدهند تا افراد نیازمند از آن ها استفاده کنند. شعار این مکان ها در ایران عبارت بود از «نیاز داری، بردار. نیاز نداری، بگذار».با توجه به این که این نوع فعالیت ها بدون هیچ گونه سازماندهی نه تنها هدف اصلی خود را از دست میدهند بلکه تبدیل به ابزاری می شود که برخی از سود جویان استفاده های نادرستی از آن می کنند از دیگر مشکلات دیوار مهربانی می توان به قرار گرفتن لوازم اهدا شده در معرض تخریب اشاره کرد که موجب شده چند جوان خلاق ایرانی وب سایت دیوار مهربانی را راه اندازی کنند. نحوه ی کار کرد دیوار مهربانی مجازی همانند دیوار مهربانی حقیقی دایر شده در شهرها می باشد با این تفاوت که کاربران باید لوازم و کالای اهدائی خود را در آن ثبت کنند و لباس ها در دست اهدا کننده می مانند تا کسی آنها را درخواست کند و از شخص اهدا کننده دریافت کنند.

در صورتیکه پست با عنوان احــیــاگـــر عـــصـــر - دیوار مهربانی چیست و چرا به وجود آمده است دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.