روی خط خبر

  • eghdam
  • سربازان گمنام امام زمان علیه السلام، جزاکم الله خیرا :: جبهه اقـــدام

منبع: eghdam
امتیاز: 5 5

سربازان گمنام امام زمان علیه السلام، جزاکم الله خیرا :: جبهه اقـــدام از وبلاگ جبهه اقـــدام eghdam

سربازان گمنام امام زمان علیه السلام، جزاکم الله خیرا :: جبهه اقـــدام

بسم الله الرحمن الرحیم  سپاس خدایی را سزاست که حمد حامدین است و شکر شاکرین. ذکر ذاکرین است و سعی مخلصین.  سلام بر مخلصان سبز قامت که در این هیاهوی سبقت از دنیاپرستی ردای گمنامی به تن کردند و همسایگی اهل سماء را بر زر و زیور ، جاه و مال و مقام برتری دارند.وه که چه خوش سر دلبری حضرت معشوق را در مکتب روح الله به امامت امام خامنه ای سیاهه کردند.سربازان سرو قامت این شمایید که مصداق اجابت وَ کَثّرْ عِدّتَهُمْ،وَ اشْحَذْ أَسْلِحَتَهُمْ،وَ احْرُسْ حَوْزَتَهُمْ،وَ امْنَعْ حَوْمَتَهُمْ،وَ أَلّفْ جَمْعَهُمْ،وَ دَبّرْ أَمْرَهُمْ،وَ وَاتِرْ بَیْنَ مِیَرِهِمْ،وَ تَوَحّدْ بِکِفَایَةِ مُؤَنِهِمْ،وَ اعْضُدْهُمْ بِالنّصْرِ،وَ أَعِنْهُمْ بِالصّبْرِ،وَ الْطُفْ لَهُمْ فِی الْمَکْرِ.. امام عارفین هستید. گمنامان آشنا خاک پایتان توتیای چشم ما که تفسیر کردید آیه رحما بینهم و اشدد علی الکفار  را.... تشکر و قدردانی از شما که همواره خویش را در برابر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئول می دانید و موجب عزت، اقتدار، امنیت و افتخار نظام و مردم ما هستید...ملت ما همیشه دعاگوی شما مجاهدان پرتلاش صحنه خطیر امنیت کشور هستند.

بسم الله الرحمن الرحیم سپاس خدایی را سزاست که حمد حامدین است و شکر شاکرین. ذکر ذاکرین است و سعی مخلصین. سلام بر مخلصان سبز قامت که در این هیاهوی سبقت از دنیاپرستی ردای گمنامی به تن کردند و همسایگی اهل سماء را بر زر و زیور ، جاه و مال و مقام برتری دارند.وه که چه خوش سر دلبری حضرت معشوق را در مکتب روح الله به امامت امام خامنه ای سیاهه کردند.سربازان سرو قامت این شمایید که مصداق اجابت وَ کَثّرْ عِدّتَهُمْ،وَ اشْحَذْ أَسْلِحَتَهُمْ،وَ احْرُسْ حَوْزَتَهُمْ،وَ امْنَعْ حَوْمَتَهُمْ،وَ أَلّفْ جَمْعَهُمْ،وَ دَبّرْ أَمْرَهُمْ،وَ وَاتِرْ بَیْنَ مِیَرِهِمْ،وَ تَوَحّدْ بِکِفَایَةِ مُؤَنِهِمْ،وَ اعْضُدْهُمْ بِالنّصْرِ،وَ أَعِنْهُمْ بِالصّبْرِ،وَ الْطُفْ لَهُمْ فِی الْمَکْرِ.. امام عارفین هستید.گمنامان آشنا خاک پایتان توتیای چشم ما که تفسیر کردید آیه رحما بینهم و اشدد علی الکفار را....تشکر و قدردانی از شما که همواره خویش را در برابر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئول می دانید و موجب عزت، اقتدار، امنیت و افتخار نظام و مردم ما هستید...ملت ما همیشه دعاگوی شما مجاهدان پرتلاش صحنه خطیر امنیت کشور هستند.

در صورتیکه پست با عنوان سربازان گمنام امام زمان علیه السلام، جزاکم الله خیرا :: جبهه اقـــدام دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.

× ×