روی خط خبر

منبع: akharinqoqnoos
امتیاز: 5 5

یادم نیست! از وبلاگ آخرین ققنوس akharinqoqnoos

یادم نیست!

در  مرحله ی نسیانم، از یاد میبرم مولانا در چه قرنی از چه چیزی و به کجا فراری داده شده؟ یا! فراموش میکنم آن فیلسوف سیبیلویِ خسته درباره افلاطون چه گفته بود، حتی چیزی درباره نظریه ای که همه چیز را میگفت به خاطر نمیآورم، معنی واژه ها از من میگریزند و تنها چیزی که مرا از حتی خود حراف ام می رهاند موسیقی است و خاطراتی که با تمااااااام خواستنهایم محو نمیشوند. 

"آخرین ققنوس" گذشته از تمام خاطراتش، نقطه ی پایانی است بر دوران باورهای کودکانه ی من!در مرحله ی نسیانم، از یاد میبرم مولانا در چه قرنی از چه چیزی و به کجا فراری داده شده؟ یا! فراموش میکنم آن فیلسوف سیبیلویِ خسته درباره افلاطون چه گفته بود، حتی چیزی درباره نظریه ای که همه چیز را میگفت به خاطر نمیآورم، معنی واژه ها از من میگریزند و تنها چیزی که مرا از حتی خود حراف ام می رهاند موسیقی است و خاطراتی که با تمااااااام خواستنهایم محو نمیشوند. + نوشته شده در سه شنبه هجدهم دی ۱۳۹۷ ساعت 2:20 توسط هادی ناعمی نوشته های پیشینآرشیو موضوعیBLOGFA.COM

در صورتیکه پست با عنوان یادم نیست! دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.