روی خط خبر

منبع: agr
امتیاز: 5 5

meaningless از وبلاگ محکوم به زندگی agr

meaningless

سنی ازش گذشته بود، با این که دور چشمانش تیره شده بود ، و رنگ پوستش پریده بود و پیشانی اش چروکیده بود اما پر انرژی بود.کلمات و جملات شفاف و امیدبخش می گفت.گفت فردا دوشنبه است و یک هفته دیگر شروع می شود.گفتم کل روز ها و هفته هایت مثل هم هستند، این هفته هم مثل روز های گذشته خواهد بود. تکراری و گذرا و فراموش شدنی و کار و خستگی و خواب و بیداری..... قدرت جملات و کلماتش کم شد و در فکر فرو رفت خیره به زمین، نقاب طلایی را گذاشت کنار و روح زنگ خورده خود را به دستان باد داد. 

سنی ازش گذشته بود، با این که دور چشمانش تیره شده بود ، و رنگ پوستش پریده بود و پیشانی اش چروکیده بود اما پر انرژی بود.کلمات و جملات شفاف و امیدبخش می گفت.گفت فردا دوشنبه است و یک هفته دیگر شروع می شود.گفتم کل روز ها و هفته هایت مثل هم هستند، این هفته هم مثل روز های گذشته خواهد بود. تکراری و گذرا و فراموش شدنی و کار و خستگی و خواب و بیداری.....قدرت جملات و کلماتش کم شد و در فکر فرو رفت خیره به زمین، نقاب طلایی را گذاشت کنار و روح زنگ خورده خود را به دستان باد داد.

در صورتیکه پست با عنوان meaningless دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.