روی خط خبر

منبع: agr
امتیاز: 5 5

piece of meat از وبلاگ محکوم به زندگی agr

piece of meat

به قول بهروز بوچانی (برنده جایزه ادبیات استرالیا)شبیه یک تکه گوشت بی ارزش ، بی روح و بی احساس و بی تفاوت و کلی بی دیگر ...در حال گندیدن و مستهلک شدن هستم ، تنها منتظر گذر فصول و زمان هستم تا که روزگار تِرک هایی بر وجودم جا بگذارد.آنقدر سرد شده ام که کوچک ترین گرمی حیات را دیگر حس نمی کنم _______________پ.ن :بوچانی، روزنامه نگار و پناهجویی که سال ها در اردوگاهی در یکی از جزایر اقیانوس آرام در بازداشت بوده است، برنده گرانبهاترین جایزه ادبی استرالیا شده است. او از طریق پیام رسان واتس اپ متن رمان را نوشته است و برای رفیقش فرستاده است .

به قول بهروز بوچانی (برنده جایزه ادبیات استرالیا)شبیه یک تکه گوشت بی ارزش ، بی روح و بی احساس و بی تفاوت و کلی بی دیگر ...در حال گندیدن و مستهلک شدن هستم ، تنها منتظر گذر فصول و زمان هستم تا که روزگار تِرک هایی بر وجودم جا بگذارد.آنقدر سرد شده ام که کوچک ترین گرمی حیات را دیگر حس نمی کنم _______________پ.ن :بوچانی، روزنامه نگار و پناهجویی که سال ها در اردوگاهی در یکی از جزایر اقیانوس آرام در بازداشت بوده است، برنده گرانبهاترین جایزه ادبی استرالیا شده است. او از طریق پیام رسان واتس اپ متن رمان را نوشته است و برای رفیقش فرستاده است .

در صورتیکه پست با عنوان piece of meat دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.

× ×