روی خط خبر

  • adibcarpet1
  • نکات جالب برای خرید مبل باید بدانیم :: کارخانه قالیشویی ادیب

منبع: adibcarpet1
امتیاز: 5 5

نکات جالب برای خرید مبل باید بدانیم :: کارخانه قالیشویی ادیب از وبلاگ کارخانه قالیشویی ادیب adibcarpet1

نکات جالب برای خرید مبل باید بدانیم :: کارخانه قالیشویی ادیب

نکات جالب برای خرید مبل باید بدانیم برای خرید هر کالایی اگر نکات مهم خرید را بدانیم ، کیفیت خرید ما افزایش میابد.زمانی که مبل یا فرش با کیفیت تهیه کنیم در آینده برای نگهداری و قالیشویی و شستشوی مبل خیالمان راحت است زیرا قبلا در مورد آن فکر کرده ایم. آنچه باید هنگام خرید مبل بدانیم: اول تصمیم بگیریم که چه نوع مبلی میخواهیم بگیریم.(مبلمان با استیل چوبی، استیل و سرامیک و..) مبلمانی که استیل آن چوبی باشد هم شیکتر و هم مقاومت بهتری دارند. چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم: 1- بررسی نوع چوب و استیل مبلمان نوع چوب به کار رفته باید 2 نکته اصلی را داشته باشد اول مقاومت بالا و کشش مناسب در هنگام خرید حتما این دو مورد را از فروشنده سوال کنید 2- نحوه پیوند اجزای مبل حتما وارسی کنید که پایه های مبل،تشک ها و تکیه گاه و.. از چه طریقی به هم متصل شده اند. نگاه کنید که در حین اتصال ترک ، شکستگی ایجاد نشده باشد و یا چسب های به کار رفته بیرون نزده باشد. 3- رنگ چوب رنگ به کار رفته در استیل چوب بسیار حائز اهمیت است هم نوع رنگ و هم رنگ به کاررفته مورد علاقه است یا خیر؟ از فروشنده درخواست کنید که چوب با رنگ پوشش داده است از جمله رنگهای روغنی و رنگ مرمری و.. و یا تنها خود چوب بدون رنگ است. 4- شیار ها وخطهای روی چوب در هر محصول چوبی که تهیه میکنید دقت کنید که شیارهای روی چوی مشخص است یا خیر؟ و یا سنباده زده شده یا خیر؟ اینکه سطح چوب یکدست باشد بسیار مهم  است. این موارد گفته شده برای توجه به نکات مهم در تهیه مبلمان در زمینه استیل و پایه های آن و چوب به کار رفته مهم است.   ... واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب ... قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد . همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با20%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد. جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید: قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

برای خرید هر کالایی اگر نکات مهم خرید را بدانیم ، کیفیت خرید ما افزایش میابد.زمانی که مبل یا فرش با کیفیت تهیه کنیم در آینده برای نگهداری و قالیشویی و شستشوی مبل خیالمان راحت است زیرا قبلا در مورد آن فکر کرده ایم.اول تصمیم بگیریم که چه نوع مبلی میخواهیم بگیریم.(مبلمان با استیل چوبی، استیل و سرامیک و..)مبلمانی که استیل آن چوبی باشد هم شیکتر و هم مقاومت بهتری دارند.چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم:1- بررسی نوع چوب و استیل مبلماننوع چوب به کار رفته باید 2 نکته اصلی را داشته باشد اول مقاومت بالا و کشش مناسبدر هنگام خرید حتما این دو مورد را از فروشنده سوال کنید2- نحوه پیوند اجزای مبلحتما وارسی کنید که پایه های مبل،تشک ها و تکیه گاه و.. از چه طریقی به هم متصل شده اند.نگاه کنید که در حین اتصال ترک ، شکستگی ایجاد نشده باشد و یا چسب های به کار رفته بیرون نزده باشد.3- رنگ چوبرنگ به کار رفته در استیل چوب بسیار حائز اهمیت است هم نوع رنگ و هم رنگ به کاررفته مورد علاقه است یا خیر؟از فروشنده درخواست کنید که چوب با رنگ پوشش داده است از جمله رنگهای روغنی و رنگ مرمری و..و یا تنها خود چوب بدون رنگ است.4- شیار ها وخطهای روی چوبدر هر محصول چوبی که تهیه میکنید دقت کنید که شیارهای روی چوی مشخص است یا خیر؟ و یا سنباده زده شده یا خیر؟ اینکه سطح چوب یکدست باشد بسیار مهم است.این موارد گفته شده برای توجه به نکات مهم در تهیه مبلمان در زمینه استیل و پایه های آن و چوب به کار رفته مهم است.... واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب ...قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با20%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

برچسب ها:

در صورتیکه پست با عنوان نکات جالب برای خرید مبل باید بدانیم :: کارخانه قالیشویی ادیب دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.