روی خط خبر

  • adibcarpet1
  • نکات مهم که باید حین شستشوی فرش توجه کنیم :: کارخانه قالیشویی ادیب

منبع: adibcarpet1
امتیاز: 5 5

نکات مهم که باید حین شستشوی فرش توجه کنیم :: کارخانه قالیشویی ادیب از وبلاگ کارخانه قالیشویی ادیب adibcarpet1

نکات مهم که باید حین شستشوی فرش توجه کنیم :: کارخانه قالیشویی ادیب

نکات مهم که باید حین شستشوی فرش توجه کنیم علاوه بر مهارت لازم و تخصصی که باید هر فرد در هر زمینه ای داشته باشد یعنی برای حرفه قالیشویی نیز افراد متخصص خود را می طلبد . اما بدانیم به علاوه مهارتها ، نکاتی وجود دارد که اگر ما ماهرترین فرد هم باشیم این موارد را رعایت نکنیم نتیجه مطلوب را دریافت نخواهیم کرد. در صورتی که خواستید خود در منزل به شستشوی سطحی فرش یا مبل نیز بپردازیدخوب است این نکات را رعایت کنیم. نکات مهم جاروکشیدن فرش 1- فرش را از طرف خواب الیاف آن جارو بکشید و به هیچ وجه با جارو به فرش فشار وارد نکنید. 2- فرش را حداقل هفته ای دوبار جارو کنید. نکته مهم قالیشویی در منزل در هر زمان و موقعیتی خواستید فرش را بشویید و تمیز کنید این نکات را رعایت کنید. 1- ابتدا جنس و نوع فرش را تشخیص دهید. (این نکته بسیار مهم است و لازم است وقت بگذارید و حتما نوع فرش را پیدا کنید.) 2- سطح فرش را بادقت نگاه کنید و میزان کثیفی و لکه های آنرا شناسایی کنید. 3- اگر در مرحله قبل میزان کثیفی فرش خیلی زیاد باشد باید حتما با قالیشویی مشورت کنید یا فرش و مبل را به آنها بسپارید . شستن-فرش-در-منزل-قالیشویی-ادیب  اگر فرش کثیفی سطحی دارد و لکه های عمیقی ندارد و شرایط تحویل فرش به قالی شویی ندارید این نکات را رعایت کنید. 4- ابتدا نوع تک تک لکه ها را تشخیص دهید و اقدام به پاکسازی آنها کنید.( شستشوی انواع لکه را در سایت بخوانید.) 5- پاک کننده ای متناسب با فرشتان پیدا کنید.(در این مرحله برای یافتن ماده متناسب با فرش با فروشنده فرش و یا قالیشویی مشورت کنید.) قالیشویی-در-منزل-قالیشویی-ادیب 6- فرش را به آرامی و ملایمت شستشو دهید.(در حین شستشو حتما در هر مرحله اب جمع شده را به بیرون بریزید.) 7- پس از اتمام کار فرش را در فضای باز و مسطح در معرض غیر مستقیم آفتاب پهن کنید. 8- اگر فرش را آویزان میکنید ، مراقب باشید در اکثر مواقع دو حالت پیش می اید:1- ریشه های فرش رنگ میگیرد . 2- جای قسمت آویزان شده روی فرش میماند و تا میخورد. 9- پس از اطمینان از خشک شدن کامل فرش آنرا در فضای منزل پهن کنید.   ... واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب ... قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد . همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با20%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد. جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید: قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران  

علاوه بر مهارت لازم و تخصصی که باید هر فرد در هر زمینه ای داشته باشد یعنی برای حرفه قالیشویی نیز افراد متخصص خود را می طلبد .اما بدانیم به علاوه مهارتها ، نکاتی وجود دارد که اگر ما ماهرترین فرد هم باشیم این موارد را رعایت نکنیم نتیجه مطلوب را دریافت نخواهیم کرد.در صورتی که خواستید خود در منزل به شستشوی سطحی فرش یا مبل نیز بپردازیدخوب است این نکات را رعایت کنیم.1- فرش را از طرف خواب الیاف آن جارو بکشید و به هیچ وجه با جارو به فرش فشار وارد نکنید.2- فرش را حداقل هفته ای دوبار جارو کنید.در هر زمان و موقعیتی خواستید فرش را بشویید و تمیز کنید این نکات را رعایت کنید.1- ابتدا جنس و نوع فرش را تشخیص دهید. (این نکته بسیار مهم است و لازم است وقت بگذارید و حتما نوع فرش را پیدا کنید.)2- سطح فرش را بادقت نگاه کنید و میزان کثیفی و لکه های آنرا شناسایی کنید.3- اگر در مرحله قبل میزان کثیفی فرش خیلی زیاد باشد باید حتما با قالیشویی مشورت کنید یا فرش و مبل را به آنها بسپارید . اگر فرش کثیفی سطحی دارد و لکه های عمیقی ندارد و شرایط تحویل فرش به قالی شویی ندارید این نکات را رعایت کنید.4- ابتدا نوع تک تک لکه ها را تشخیص دهید و اقدام به پاکسازی آنها کنید.( شستشوی انواع لکه را در سایت بخوانید.)5- پاک کننده ای متناسب با فرشتان پیدا کنید.(در این مرحله برای یافتن ماده متناسب با فرش با فروشنده فرش و یا قالیشویی مشورت کنید.)6- فرش را به آرامی و ملایمت شستشو دهید.(در حین شستشو حتما در هر مرحله اب جمع شده را به بیرون بریزید.)7- پس از اتمام کار فرش را در فضای باز و مسطح در معرض غیر مستقیم آفتاب پهن کنید.8- اگر فرش را آویزان میکنید ، مراقب باشید در اکثر مواقع دو حالت پیش می اید:1- ریشه های فرش رنگ میگیرد . 2- جای قسمت آویزان شده روی فرش میماند و تا میخورد.9- پس از اطمینان از خشک شدن کامل فرش آنرا در فضای منزل پهن کنید.... واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب ...قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با20%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

برچسب ها:

در صورتیکه پست با عنوان نکات مهم که باید حین شستشوی فرش توجه کنیم :: کارخانه قالیشویی ادیب دارای محتوای نامناسب میباشد بر روی گزینه درخواست حذف مطلب کلیک نمائید تا از دسترس خارج گردد.